ROZŠÍŘENÍ DOMÁCÍ PÉČE PRO PLZEŇ – JIH OD ÚNORA 2023

  • Novinky
  • ROZŠÍŘENÍ DOMÁCÍ PÉČE PRO PLZEŇ – JIH OD ÚNORA 2023
ROZŠÍŘENÍ DOMÁCÍ PÉČE PRO PLZEŇ – JIH OD ÚNORA 2023
S potěšením si Vás dovolujeme informovat o rozšíření naší domácí péče i pro klienty mimo Plzeň, konkrétně pro oblast Plzeň-jih, a to od února 2023.
 
V průběhu února nabízíme péči i pro mimoplzeňské pacienty standardně od pondělí do pátku, v následujících měsících již očekáváme poskytování péče v plném rozsahu tzn. 7 dní v týdnu včetně svátků
 
Bezplatnou zdravotní péči (tzn. péči hrazenou z veřejného zdravotního pojištění) poskytujeme pojištěncům  VZP, VoZP, ČPZP, OZP a ZM MVČR. Domácí péči předepisuje ošetřující lékař při propuštění z nemocnice či ambulantní specialista, a to v rozsahu 14 dnů, a dále každý praktický lékař v rozsahu 1 - 3 měsíce, a to opakovaně bez omezení, vyžaduje-li to zdravotní stav pacienta.
 
Pro objednání domácí péče je Vám kdykoliv k dispozici naše vrchní sestra, Bc. Pavla Odvárková,  vrchnisestra@domacipeceplzen.cz nebo +420 603 527 976.
 
Náběry biologického materiálu je možné objednat též na telefonních číslech  +420 605 950 519 a +420 377 243 155 prostřednictvím naší asistentky.
Vedle standardní ošetřovatelské péče jsme schopni se postarat i o pacienty se stomiemi, provádíme katetrizaci močového měchýře u žen i mužů a ošetření PICC
 
Naším cílem je nabídnout klientům maximální komfort v rámci poskytované zdravotní péče v pohodlí a bezpečí jejich domova.
 
Do budoucna počítáme s rozšířením péče i pro Plzeň-sever či Rokycansko.
 
Zpět