Ohlasy klientů

  • Ohlasy klientů
Vážená paní Mgr. Kozáková,
jménem celé naší rodiny bych Vám i Vašim spolupracovnicím chtěla poděkovat za pomoc při péči o našeho tatínka. Velice oceňuji vstřícné, citlivé a rychlé jednání paní Odvárkové. Velký dík patří i Vaší sestřičce paní Caltové. Její vysoce profesionální, laskavý a empatický přístup pomohl nejen tatínkovi, ale i mamince. Pochvala, podrobné vysvětlení daného stavu a zodpovězení všech dotazů nám dodalo sílu čelit nevyhnutelnému. Je úžasné, že se Vaše služby neomezují jen na klienty, ale Vaše pracovnice zvládají podpořit, utěšit a povzbudit i jejich rodinné příslušníky. Odvádíte skvělou práci a na svůj tým můžete být právem pyšná. Přeji Vám všem spoustu životní síly, elánu a také zdraví a spokojenost. Vaše záslužná práce si zaslouží úctu a respekt.
 

Anna Vránková

Dobrý den,

chtěla bych vám touto cestou poděkovat za vše, co děláte pro vaše klienty. Vaše služby využíváme přes dva roky a jsme moc spokojeni. Zvláště bych chtěla poděkovat paní Honzátkové, která se o mého manžela v rámci rehabilitačního cvičení vzorně stará. Určitě i nad rámec svých povinností vymýšlí různé aktivity a cvičení. Moc bych vám přála, abyste měli co nejvíce takových pracovnic. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme vám všem klidné a pohodové Vánoce a v novém roce hodně zdraví.


Za manžela i sebe Dana P.

Dobrý den,

jménem paní Anny Polívkové, jsem Vám chtěla velmi poděkovat za práci Vašich kolegyň, jmenovitě Danušky Caltové a Lucinky Parláskové. Patří jim velké děkuji za jejich práci, kterou odvedly při rehabilitacích mojí maminky. Díky jejich odborným znalostem a velmi krásnému lidskému přístupu jsme maminku opět postavily na nohy. Moc si vážíme Vaší práce a ještě jednou velké děkuji.


Hana N.