Nabízíme k zapůjčení moderní oxygenátory pro domácí kyslíkovou terapii

  • Novinky
  • Nabízíme k zapůjčení moderní oxygenátory pro domácí kyslíkovou terapii
Nabízíme k zapůjčení moderní oxygenátory pro domácí kyslíkovou terapii

Nabízíme prostřednictvím naší půjčovny kompenzačních pomůcek k zapůjčení koncentrátor kyslíku Philips EverFlo.
Koncentrátor kyslíku Philips EverFlo je spolehlivý a vysoce kvalitní zdravotnický přístroj pro kyslíkovou terapii.  Kyslíková terapie se používá k léčbě a prevenci hypoxie - nedostatečného okysličení, ke zlepšení krevního oběhu, normalizaci nervového systému a k celkovému posílení organismu. Může Vám pomoci např. při zvýšené dušnosti, astmatu či při přetrvávajících obtížích po prodělání onemocnění covid-19.

Díky svým parametrům je vhodný k použití nejen v nemocnici, ale stejně tak i v domácím prostředí. Kyslíková terapie může významně ovlivnit kvalitu života všech, kteří potřebují odbornou pomoc.

Koncentrátor dodává pacientovi až 96 % čistého kyslíku již 30 minut po zapnutí. Jedná se o jeden z nejtišších a nejúspornějších přístrojů na současném trhu, je vybaven mimořádně odolným a úsporným kompresorem, který zaručuje životnost až 25 000 hodin. Kompresor zaručuje nízkou spotřebu energie (přibližně 300 W) a zároveň snižuje náklady na údržbu (koncentrátor má pouze 2 filtry - antimikrobiální filtr a vnitřní filtr pevných částic, který je zodpovědný za filtraci prachu a větších nečistot).

Zpět